Повідомлення про оприлюднення проекту “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

Дата: 12.02.2019 21:04

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення  Шляхівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік”

від 22.05.2018 року

Шляхівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Шляхівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік” з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Шляхівська сільська рада, 24432, Україна, Вінницька обл., Бершадський р-н, с.Шляхова, вул. В.М.Кавуна,1

Проект рішення сесії Шляхівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік” та аналіз регуляторного впливу цього проекту рішення оприлюднюється на офіційному сайті ШляхівськоїОТГ (sr.shlyahova@gmail.com) та дошці оголошень сільської ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення та аналізу регуляторного впливу у письмовому вигляді за адресою: Шляхівська сільська рада, 24432, Україна, Вінницька обл., Бершадський р-н, с.Шляхова, вул. В.М.Кавуна,1

Шляхівська сільська рада