Послуги відділу міграційної служби

Дата: 29.01.2019 10:17
Кількість переглядів: 58

ЦНАП Джулнської сільської ради відділ міграційної служби (паспортний) надає такі послуги:

• Прийом документів на виготовлення паспорта громадянина України ID- картки та  його  видача;

• Прийом документів на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон  та  його  видача;

Первинне оформлення паспорта громадянина України ID- картки здійснюється з досягненням 14-річного віку, прийом документів здійснюється для  всіх  жителів  Бершадського району прописаних на території району.

Паспорта громадянина України для виїзду за кордон  —  здійснюється  для  жителів всієї території України.

Вартість паспорта:

• первинне оформлення паспорта громадянинаУкраїни у вигляді ID- картки   безкоштовне ( тільки для громадян яким виповнилося 14 років);

• ID- картка – виготовлення в термін 20 робочих днів – 279 грн;

• ID- картки — виготовлення в термін 10  робочих днів – 366 грн;

• паспорта громадянина України для виїзду за кордон в  термін 20 робочих днів  —  557,32 грн;

• паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін 7 робочих днів-810,32 грн.