Дата: 10.12.2018 10:25
Кількість переглядів: 38

14 грудня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Шляхівської сільської ради відбудеться обговорення проекту програми економічного і  соціального розвитку сіл Шляхівської сільської ради на 2019 рік.

В сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. Зокрема у людей, які постійно проживають на території Шляхівської ОТГ виникають ідеї, як покращити своє село чи вулицю. Подавайте свої проекти, цікаві ідеї та проектні пропозиції, які спрямовані на покращення умов. Проекти,які проаналізуються і підтримаються  будуть реалізовані в програмі економічного і  соціального розвитку сіл Шляхівської сільської ради на 2019 рік.

Подання проектів та пропозицій:

в паперовому вигляді - за адресою: Вінницька область, Бершадський район, с. Шляхова, вул.В.М. Кавуна, 1

в електронному вигляді — на електронну адресу Шляхівської сільської ради –     sr.shlyahova@gmail.com

Проекти та пропозиції приймаються до 18.12.2018 року