A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шляхівська громада
Вінницька область, Бершадський район

Оголошення

 

ОГОЛОШЕННЯ

У приміщенні сільської ради 25 вересня о 13.00 год відбудеться 30 сесія 7 скликання.


Виборці, які мають намір проголосувати не за місцем офіційної реєстрації   

Бершадська районна державна адміністрація повідомляє, що Центральна виборча комісія своїми Постановами №88 від 18.05.2020 та №103 від 11.06.2020 затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси на іншу, ніж адреса зареєстрованого місця проживання і визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання.

Виборці, які мають намір проголосувати не за місцем офіційної реєстрації, зможуть змінити виборчу адресу, вказавши іншу, фактичну адресу проживання та обирати місцеву владу в тих громадах, де вони дійсно проживають. Це особливо актуально для внутрішньо переміщених осіб, трудових мігрантів (у межах країни) та виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання.

Для цього такому виборцю необхідно звернутися до органу ведення ДРВ за місцем свого фактичного проживання на території України із заявою:

заява щодо зміни виборчої адреси до органу ведення ДРВ у паперовій або електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису. Данна заява в паперовій формі може бути подана через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства. Можливість подати заяву онлайн або через уповноважену особу має на меті полегшити життя, зокрема, і людям з інвалідністю;

- не пізніше, ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів або референдуму, а також не частіше, як один раз на 180 днів;

До заяви повинна додаватися копія документу, що обґрунтовує визначення виборчої адреси:

договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його виборчою адресою;

виданий органом державної влади чи органом                                        місцевого

самоврядування документ, що засвідчує здійснення                                         виборцем

підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його виборчою адресою (наприклад, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань тощо);

документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його виборчою адресою (наприклад, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни тощо);

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстроване відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" за адресою, яку виборець просить визначити його виборчою адресою (наприклад, рішення органу соціального захисту населення про призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею тощо);

документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване згідно із Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" за адресою, яку виборець просить визначити його виборчою адресою (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, судове рішення про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами тощо);

інші документи, що підтверджують право користування житлом за адресою, яку виборець просить визначити його виборчою адресою.

Заява є обґрунтованою, якщо до неї додано копію одного з наведених у цьому пункті документів.

Зразок відповідної заяви буде знаходитись у приміщенні органу ведення ДРВ.

Для того, щоб кожен виборець мав право голосу на виборах 25 жовтня 2020 року просимо повідомити внутрішньо переміщених осіб, трудових

мігрантів (у межах країни) та виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання про можливість віддати свій голос та встигнути подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців - з 1 липня по 9 вересня.


 

 

 

                                        

 

 

В доповнення до листа Департаменту від 08.04.2020р щодо випалювання сухої природної рослинності та її залишків надсилаємо рішення Верховної Ради України, яка 13.04.2020 року проголосувала за законопроект № 2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу).

Законопроект передбачає:

 •  внесення змін до статті 241 (Забруднення повітря) Кримінального кодексу України в частині України в частині встановлення санкцій у вигляді штрафів від 30600 грн до 61200 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк або без такого;
 • внесення    змін до       статті 245 (Знищення або пошкодження   об'єктів

рослинного світу) Кримінального кодексу України в частині встановлення санкцій у вигляді штрафів від 91800 грн до 153000 грн або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк;

 • внесення    змін до статті 77 (Порушення вимог пожежної безпеки         в лісах)

Кодексу    України       про адміністративні правопорушення в      частині

встановлення санкцій у вигляді штрафів:

 •  на громадян від 1530 грн до 4590 грн;
 •  на посадових осіб від 4590 грн до 15390 грн;
 •  знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем передбачає суму штрафів:
 •  на громадян від 4590 грн до 15300 грн;
 •  на посадових осіб від 10710 грн до 30600 грн;
 •  внесення змін до статті 77-1 (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) передбачає суму штрафів:
 •  випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю і т.д. на узбіччі автомобільних доріг і залізниць, у парках, тощо у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища тягнуть за собою накладення штрафу:
 •  на громадян від 3060 грн до 6120 грн
 •  на посадових осіб - від 15300 грн до 21420 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного

фонду, тягнуть за собою накладення штрафу:

 •  на громадян від 6120 грн до 12240 грн;
 •  на посадових осіб від 21420 грн до 30600 грн.

 

 

До відома жителів Шляхівської ОТГ!

      З метою запобігання та профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території Шляхівської ОТГ здійснено санітарну обробку содово-мильним розчином, доріг з інтенсивним рухом транспорту.

      Шановні односельчани ! Просимо дотримуватися Правил поводження під час карантину в громадських місцях.


 

 


 

 

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО - ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ 

ПРОТОКОЛ №2

https://rada.info/upload/users_files/04329725/d272c938f446765de089361ced10977b.rar


У В А Г А !

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни!

 

У зв’язку із оголошенням карантину, метою якого є попередження поширення вірусу  COVID-19, Шляхівська сільська рада тимчасово припиняє особистий прийом громадян в приміщенні сільської ради.

 

Ви можете звернутись на електронну адресу sr.shlyahova@gmail.com або за телефонами: 0685133910 Оксана Миколаївна, 0674046386 Ніна Миколаївна.

 

Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася і приносимо вибачення за незручності.


ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ

 «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».

У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

1.  21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.

2. Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом».

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

*Акція буде проведена одночасно у всіх областях України. У ЗМІ та на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств, обласних управлінь лісового і мисливського господарства буде зазначена вся необхідна інформація стосовно місць, де проводитиметься Акція

 


               

 

 


                           

Адміністрація КНП «Бершадська ОЛІЛ» інформує:

З 1.01.2020року закрито відділення трансфузіології крові відповідно до плану заходів Стратегії розвитку системи крові Вінницького регіону.

Таким чином заготівка крові у 2020р. і подальших роках буде проводитись виключно бригадою Вінницького обласного центру крові.

Згідно листа КНП «ВОЦСК ВОР» від 21.12.2019р. ( копія листа додається) дні донора у Бершадському районі будуть проводитись у січні, березні, травні, вересні і листопаді.

Просимо посприяти у проведенні днів донора шляхом залучення до співпраці КНП « Бершадський РЦПМСД», КНП «ЦПМСД Джулинської сільської ради», організацій та підприємств, які знаходяться на території Бершадського району.

^ Перший день донора призначено на 29.01.2020р.

                                                       


                                                                                                                                                                                                                       

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 


Інформація про конкурс:
Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

 

В межах цього конкурсу надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають цінні грошові призи.

 
Участь у конкурсі безкоштовна.

 

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

  1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
  2 грант - https://banker.ua/grant/ 
  3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

 

На численні прохання конкурс подовжено. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: 
grant@scholarship.in.ua


Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!

 

З повагою, Юлія
керівник проекту "
Scholarship в Україні"
тел.: +380 67 622 62 82

e-mail: grant@scholarship.in.ua

 
 
 

 


У К Р А Ї Н А

Шляхівський сільський голова

Бершадського району Вінницької області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

02 грудня  2019 року                                                                           № 48

 

Про скликання засідання виконкому

сільської ради  та засідання 22 сесії

7 скликання   Шляхівської сільської ради

 

       У відповідності до вимог п.2 ст.42 розділу 3 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати засідання виконкому сільської ради  12 грудня   2019 року о 10 годині дня в приміщенні сільської ради.

  Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати 22  сесію  Шляхівської сільської ради VІІ скликання  17 грудня  2019 року. Роботу пленарного засідання розпочати  13 грудня  2019 року о 14.00 годині в приміщенні Шляхівської сільської ради .    

 

На обговорення виконкому винести наступні питання:

   

    1.Про проект програми економічного і соціального розвитку сіл

Шляхівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

2.Про схвалення  проекту рішення сільської ради «Про бюджет   

     Шляхівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

3.Про схвалення рішення про внесення змін до рішення Шляхівської

     сільської ради  «Про бюджет Шляхівської об’єднаної територіальної  

     громади на 2019рік»

4.Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на І квартал   

    2020 року

5.Про затвердження планів роботи Шляхівського будинку культури,

    Тирлівського будинку культури, Теофилівського,  Завітнянського 

        сільських клубів.

6.Про зняття з контролю раніше прийнятих рішень.

7. Інші

На засідання виконкому сільської ради запрошуються : члени виконкому, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету, секретар сільської ради. 

ІІ. На розгляд сесії винести наступні питання:  

 1. Про  Програму  економічного і соціального розвитку

сіл Шляхівської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік

 1. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання від 20 грудня                               

               2018 року «Про бюджет Шляхівської об’єднаної територіальної   

               громади  на 2019 рік

 1. Про  бюджет Шляхівської обєднаної територіальної громади на 2020 рік
 2. Про схвалення прогнозу  бюджету Шляхівської обєднаної територіальної громади на 2020-2022 роки
 3. Про   Програму розвитку освіти на 2020рік
 4. Про Програму підтримка та розвиток установ охорони здоров’я,

які надають медичну допомогу жителям громади на 2020 рік

 1. Про затвердження Програми «Благоустрій Шляхівської обєднаної територіальної громади на 2020 рік»
 2. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення у 2020 році»
 3.  Про затвердження Програми «Проведення культурно-освітніх

заходів у 2020 році»

 1. Про внесення змін до Програми  «Розвиток фізичної культури та спорту по Шляхівській обєднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки» 
 2. Про цільовий фонд сприяння розвитку установ соціально-культурної сфери, благоустрою села та вирішення соціальних проблем на 2020 рік
 3.  Про затвердження Положення про преміювання працівників  апарату Шляхівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік
 4.  Про затвердження Структури та штатної чисельності апарату Шляхівської  сільської ради  об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів на 2020 рік
 5. Про  оплату праці сільського голови  в 2020 році
 6. Про затвердження штатних розписів установ Шляхівської сільської ради на 2020 рік
 7.  Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2020 рік
 8.  Про затвердження плану заходів енергозбереження установами сільської ради на 2020 рік
 9.  Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Шляхівської об’єднаної територіальної громади
 10.  Про Програму організацію харчування учнів загальноосвітніх

навчальних закладів Шляхівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

 1.  Про Програму надання послуг територіальним центром соціального

 обслуговування Бершадського району на 2020 рік

 1.  Про передачу у 2019 році коштів медичної субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я  за рахунок коштів медичної субвенції
 2.  Про передачу у 2020 році коштів освітньої субвенції  з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції
 3.  Про передачу міжбюджетних  трансфертів у 2020 році
 4.  Про затвердження розпорядження сільського голови
 5. Про  резервний фонд бюджету Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади
 6.  Про затвердження сільської Програми зайнятості на 2020 рік
 7.  Про перспективний план роботи Шляхівської сільської ради на  2020 рік
 8.  Про затвердження  видів суспільно-корисних робіт для порушників,

на яких судом накладено адміністративне стягнення та перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт у 2020 році

 1.  Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів де мають відбувати покарання засуджені до громадських робіт у 2020 році
 2.  Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт де  мають відбувати особи піддані адміністративному стягненню у 2020 році
 3. Про надання  дозволу на  виготовлення технічної документації  по                  землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної в   натурі (на місцевості) Бойко Н.М. в с.Шляхова вул.Шевченка,3
 4. Про надання  дозволу на  виготовлення технічної документації  по                  землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної в   натурі (на місцевості) Недобійчук О.С. в с.Шляхова вул.Миру
 5.  Про надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою

             щодо відведення земельної ділянки у власність Жук Н.М.

 1. Про надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою

             щодо відведення земельної ділянки у власність Жук М.В.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та видачу        

             документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку       

             Бурдейної О.М. в с.Шляхова вул.Затишна,41

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та видачу        

             документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку       

             Тітієвської М.Б. в с.Теофилівка вул.Котовського,38

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та видачу        

             документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку       

                 Тітієвської М.Б. в с.Теофилівка

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та видачу        

             документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку       

                 Тітієвської М.Б. в с.Теофилівка

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та видачу        

             документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку       

              Чухнюк В.Т. в с.Тирлівка вул.Центральна,36

40. Інші

    ІІ. Діловоду сільської ради Бородін Т.А. оприлюднити дане  розпорядження на  офіційному сайті Шляхівської ОТГ.

 

         Сільський голова                                            Н. Кравець

 


                                                 

Шановні жителі с. Шляхова!

Звертаємо Вашу увагу на те, що сміття потрібно викидати на сільське сміттєзвалище !

При дорозі скидати сміття ЗАБОРОНЕНО!

При порушенні Положення про благоустрій (ст. 152 КУ "Про адміністративне правопорушення )

ШТРАФ від 340грн.

 

 

                                             


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь