Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення  Шляхівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік”

21:04 12.02.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про встановлення ставок єдиного податку на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік”

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення  Шляхівської сільської ради “Про встановлення ставок єдиного податку на території Шляхівської сільської ради на 2019 рік ”

20:06 12.02.2019